Biuro Projektów - Strona główna
Korzyści jakie daje schowek:

O nas

Oferujemy Państwu kompletną obsługę związaną z doradztwem przy wyborze wymarzonego projektu domu. Dodatkowo pomożemy Państwu zorganizować cały proces inwestycyjny - od usługi adaptacji, przez pomoc przy uzyskaniu finansowania budowy domu, aż po funkcję inwestora zastępczego lub pomoc przy wyborze sprawdzonej firmy budowlanej.

 

Traktujemy naszych klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Liczymy się z Państwa opinią, dlatego stawiamy na profesjonalizm i jakość obsługi. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki współpracy opartej na elastycznych warunkach oraz naszemu całkowitemu zaangażowaniu bez problemu urzeczywistnią Państwo swoje marzenia związane z budową własnego domu, zarówno wg projektu gotowego jak i indywidualnego.

Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, które staje się gwarancję efektywnej i dającej satysfakcję współpracy. Stawiając na profesjonalizm nieustannie mamy na uwadze Państwa opinie oraz zdanie na temat przedstawianych przez nas gotowych projektów domów oraz działań, które podejmujemy w celu finalizacji całej inwestycji.

 

Nasza oferta to bogaty katalog projektów gotowych. Wierzymy że znajdą Państwo na naszej stronie projekt swojego wymarzonego domu. Młode małżeństwa zachęcamy do zapoznania się z kolekcją domów małych i tanich w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Dla Inwestorów ceniących tradycyjny styl, mamy kolekcję domów w stylu tradycyjnym lub dworkowym. Na naszych stronach znajdą Państwo również kolekcję domów nowoczesnych, które charakteryzują się niebanalną formą i coraz częściej wykorzystują dobrodziejstwa dostępnych technologii.

 

W celu uzyskania konkretnych informacji dotyczących naszych realizacji – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Architekci z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, doradzą przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań oraz przedstawią najciekawsze propozycje.
Zapraszamy zarówno do kontaktu mailowego, telefonicznego, jak i umówienia spotkania w naszym biurze projektowym w Bydgoszczy.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy!
Zespół biuroprojektow.pl