Biuro Projektów - Strona główna
Korzyści jakie daje schowek:

Formalności i przepisy prawne


Już jest podpisane Rozporządzenie w sprawie nowych wzorów wniosków o pozwolenie na budowę i zgłoszenie budowy

W wyniku podpisania rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 24 lipca 2015 roku, w Polsce obowiązują nowe wzory wniosków o pozwolenie na budowę i zgłoszenie budowy. Jednocześnie ustalony został nowy wzór decyzji o pozwoleniu na budowę lub rozbiórkę.

Czytaj więcej...

Pieniądze na termomodernizację budynków jednorodzinnych

Planujesz wymianę ogrzewania w swoim domu na instalację wykorzystującą odnawialne źródła energii? A może chcesz docieplić budynek? Dzięki programowi „Ryś – termomodernizacja budynków jednorodzinnych” utworzonemu przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej możesz dostać dofinansowanie na te prace!

Czytaj więcej...

Etapy procesu inwestycyjnego

Budowa wymarzonego domu jest zazwyczaj procesem długotrwałym i składa się na niego wiele etapów. Zanim jeszcze rozpocznie się budowa, konieczne jest dokładne rozplanowanie szczegółów oraz uzyskanie odpowiednich dokumentów i pozwoleń od urzędów. Ilość formalności może czasem wydawać się przytłaczająca, w związku z czym przygotowaliśmy chronologiczną listę czynności wymaganych w procesie inwestycyjnym. Poniższy tekst pozwoli Ci przygotować się na budowę własnego domu, abyś bez stresu mógł cieszyć się z realizacji swojego marzenia!

Czytaj więcej...